PNEUSERVIS PRO OSOBNÍ A UŽITKOVÉ VOZY

Hledáte-li kvalitní pneuservis se špičkovou technikou a osobním přístupem, kde si zákazníka váží, a ještě k tomu za nízké ceny, pak jste tu správně.

Objednejte se

Rezervace termínu je velice snadná a rychlá. Vyberte prosím den a čas, kdy chcete přijet na přezutí, typ služby a odešlete. My se vám co nejdříve ozveme a potvrdíme rezervaci. Děkujeme za váš zájem!

Montáž a demontáž

K montáži a demontáži pneumatik používáme zouvačku značky Ravaglioli G8945V.26S. Jedná se o automatický montážní stroj „bez montážní páky“, který výměnu realizuje maximálně šetrně a miluje velká nízkoprofilová kola.

Maximální šířka kola: 380 mm
Maximální průměr ráfku: 26″
Patky nízkoprofilových pneumatik uvolňujeme přítlačným talířem místo standardního bočního odražeče.  

Vyvážení pneumatik

Vyvážení kol provádíme pomocí americké vyvažovačky Hunter GSP92 TOUCH s programem SmartWeight, který zlepšuje kvalitu vyvážení a minimalizuje hmotnost použitých závaží.

Maximální šířka kola: 520 mm
Maximální průměr ráfku: 30″

Opravy pneumatik

Opravujeme menší i větší průrazy běhounu.
Velká poškození odstraníme počítačem řízeným termopresem Wulkan 3000 pro všechny typy a velikosti pneumatik. Tento přístroj disponuje dvěma otopnými hlavami a mikroprocesorem, řídícím nastavení teploty a čas vulkanizace. Jednoduše řečeno, má spoustu výhod, díky kterým se sníží čas opravy a auto může vyjet okamžitě na silnici.

Používáme opravné materiály té nejvyšší kvality od firem SCHRADER (Francie – licence Michelin) a TRUFLEX/PANG (USA) 

Mytí kol

Standardem ve vyšším segmentu pneuservisních služeb je již dnes mytí kol v automatických myčkách.
Osobní a užitková kola Vám umyjeme a osušíme v automatické myčce Wulkan 360HP teplou vodou se speciálním čistícím přípravkem v ceně pneuservisu.

Pneuservis v České Lípě tak,
jak jste ho vždycky chtěli.