O NÁS

Hledáte-li kvalitní pneuservis se špičkovou technikou a osobním přístupem, kde si zákazníka váží, a ještě k tomu za nízké ceny, pak jste tu správně.

Co náš pneuservis v České Lípě dělá tak jedinečným? Naše služby, náš přístup k zákazníkovi, poloha pneuservisu a výhodné ceny. Specializujeme se na pneuservisní služby – jsme na vysoké odborné úrovni. Přezouváme a opravujeme pneumatiky osobní, nákladní, autobusové, EM pláště a těžkou techniku.

O PNEUSERVISU MERTLÍK

Servisní zázemí odpovídá všem ekologickým a bezpečnostním normám. Jeho komplexnost navíc doplňuje naše mobilní servisní vozidlo Volkswagen Crafter, plně vybavené pro výměny a opravy pneumatik i mimo naše stabilní servisní zázemí. Samotný provoz je vybaven kvalitními stroji z USA (osobní vyvažovačka zn. Hunter) a Itálie (osobní a nákladní zouvačky zn. Ravaglioli a Corghi, dále nákladní vyvažovačka značky CEMB). V hydraulickém provozu jsme vsadili na finskou značku FINN-POWER, zabývající se přes 40 let vývojem a výrobou hydraulických armovacích lisů a řezaček pro hadice.

FILOZOFIE SERVISNÍ ČINNOSTI NÁKLADNÍCH A UŽITKOVÝCH VOZIDEL

Základem efektivního a ekonomického provozování silniční dopravy je akceschopnost a provozuschopnost každé flotily. Preventivní údržba, promyšlený servisní plán a následné minimální prostoje jsou klíčem k dosažení tohoto stavu. Ze zkušenosti víme, že tyto úkony je třeba plánovat tak, aby byla co nejméně narušena kontinuita provozu. Proto naše služby budeme poskytovat nepřetržitě 7 dní v týdnu, abychom mohli servisovat Vaše vozidla v době jejich pravidelné odstávky. Tímto zajistíme vyšší rentabilitu provozu pro nás i naše zákazníky.

PNEUSERVIS OSOBNÍCH VOZIDEL

Péče o pneumatiky osobních vozidel je ve velké míře sezónní záležitostí. Jsme připraveni udělat vše, aby výměna pneumatik byla pro Vás co nejpříjemnějším zážitkem a minimálním narušením Vašeho běžného denního harmonogramu. Budeme k dispozici od časného rána až do pozdního večera a to 7 dní v týdnu. Vše začne online objednávkou Vámi preferovaného termínu. Jsme připraveni přizpůsobit se jednak situaci, kdy budete požadovat výměnu pneumatik na počkání (máme připravenou útulnou čekárnu s wi-fi TV, kávovarem a drobným občerstvením) tak i tomu, kdy si vozidlo vyzvednete později, klidně i druhý den. Přes noc se o něj nemusíte vůbec bát, jelikož disponujeme 24 h denně střeženou parkovací plochou o výměře 5 000m². Místa na přenocování  tu tedy máme až dost. Uděláme vše proto, abychom vyšli vstříc Vašim přáním.

PNEUSERVIS PRO OSOBNÍ VOZIDLA

Provedeme montáž a demontáž, vyvážení kol, monitoring tlaku v pneumatikách, opravy pneumatik (menší i větší průrazy běhounu).

VÍCE INFORMACÍ

PNEUSERVIS PRO UŽITKOVÁ VOZIDLA

U užitkových vozidel provádíme montáž a demontáž, vyvážení kol, monitoring tlaku v pneumatikách, opravy pneumatik (menší i větší průrazy běhounu).

VÍCE INFORMACÍ
PNEUSERVIS PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA

U nákladních vozidel, kromě základních úkonů stejných jako u pneuservisu pro užitkové vozy, provádíme navíc např. prořezávání dezénu, reporting stavu pneumatik vozového parku…

VÍCE INFORMACÍ
PRODEJ PNEUMATIK

Point S se nachází ve 40 zemích a je schopen vyjednat nejlepší ceny s většinou světových výrobců pneumatik. Téměř u všech významných výrobců pneumatik máme přímé napojení, nekupujeme tak pneumatiky od překupníků a z velkoobchodů…

VÍCE INFORMACÍ

MOBILNÍ PNEUSERVIS

Pro servisní činnost mimo hlavní provozovnu využíváme mobilní servisní vozidlo vybavené pneumaticko-hydraulickým zvedákem, třífázovou elektrocentrálou, kompresorem, …

VÍCE INFORMACÍ
DEKARBONIZACE MOTORU

Dekarbonizace, neboli vodíkové čištění motorů je proces, při kterém se ze součástí motorů odstraní uhlíkové usazeniny. Do spalovacího procesu ve válcích se přidá kyslíko-vodíkový plyn, a tím vznikne velmi bohatá a čistá směs vzduchu a paliva. Proces čištění je znám také jako pyrolýzní spalování.

VÍCE INFORMACÍ

Pneuservis v České Lípě tak,
jak jste ho vždycky chtěli.